PRÁZDNINOVÁ VÝROBA ŠAMANSKÝCH BUBNŮ V BRDĚ U LUŽE

26.08.2017 09:00
PRÁZDNINOVÁ VÝROBA BUBNŮ pro ty, co se rádi rozhodují narychlo. Pojďte tedy strávit poslední srpnový víkend u nás na louce v Brdě u Luže spolu s dalšími a vyrobit si vlastní šamanský buben. Bude to taková hlasitá tečka za letošními prázdninami a podzimní rovnodennost už oslavíte s VAŠÍM NOVÝM BUBNEM.

KDY: 26. - 27. srpna 2017

CENA: 2.700 Kč
 
PŘIHLÁŠKY: Hlaste se co nejdříve! Tentokrát to uděláme tak, že hlásit se je možné do naplnění kapacity a našich možností, tedy zejména možností materiálu. Materiál potřebujeme minimálně 3 dny předem namočit a připravit! Den předem se dostanete jedině pokud se někdo narychlo odhlásí (což se ale taky stává).
Do přihlášky doplňte průměr bubnu, který si vyrobíte (30 / 40 / 50 cm).
V ceně je buben o průměru 30 či 40 cm, za buben o průměru 50 cm si připlatíte 200 Kč.

Přihlášení a rezervace materiálu jsou platné až po zaplacení ZÁLOHY 1000 Kč na účet č. 263693662/0300 (je to právě příspěvek na materiál, který budeme připravovat).

Záloha je od 22. srpna jedině přenosná. Do zprávy pro příjemce uveďte: VÝROBA BRDO, jako v.s. vaše telefonní číslo.

Začínáme v sobotu 26. srpna 2017 společnou kávou/čajem v 9.00. Jakmile tu budeme všichni, začínáme vyrábět (proto prosím hlaste případné problémy na cestě, ať zbytečně nečekáme!!)
 
Na sobotní odpoledne je v plánu společné bubnování a znění v přírodě, také  večer uděláme oheň a společně si zahrajeme, zazpíváme...
V neděli dopoledne vyrazíme k řece, na procházku za dřevem na paličku. Odpoledne si společně zabubnujeme, zazpíváme a slavnostně oživíme nové bubny. Po kávě/čaji a zákusku se rozloučíme.

UBYTOVÁNÍ: ve vlastním stanu na naší louce (nebo je k dispozici 5 lůžek v naší rozšířené maringotce) čili spacáky, karimatky a další vybavení s sebou. K dispozici venkovní wc (zvané kadibouda), dřez a vana se studenou vodou (teplá po zatopení v lázeňských kamnech) eventuÁlně venkovní hadice se studenou vodou.

STRAVA: bude společná, společně připravíme jídlo z toho, co kdo doveze, takže taky něco dovezte

DOPORUČENÍ: žádný alkohol a drogy, páteční půst či lehká strava
 
 

Přihlášení na PRÁZDNINOVOU VÝROBU ŠAMANSKÝCH BUBNŮ V BRDĚ U LUŽE

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: