Úplňková výroba šamanských bubnů s potní chýší (nejen) pro rodiny s dětmi, ZASTÁVKA OBOŘICE

24.08.2018 16:00
Úplňkové Zeměznění v Obořici
Výroba šamanských bubnů s potní chýší (nejen) pro rodiny s dětmi
Uprostřed přírody, na klidném a vlídném místě chráněném stromy, které pamatují generace, se letos na sklonku prázdnin potkáme při výrobě rámových - šamanských - bubnů. Bude to naše třetí akce Zeměznění v Obořici. Letos navíc úplňkové, a tedy i s potní chýší. Vedle společného tvoření bnů nás čeká také výroba dalších nástrojů, společné hraní, znění a naslouchání.
Obořici najdete nedaleko Chrudimi, na úpatí Železných hor. Zdejší usedlost nabízí spoustu zajímavých míst a zákoutí, k dispozici je venkovní kuchyň, krytá umývárna, latríny a nekonečný prostor. Spát budeme venku ve vlastních stanech, možno i v autě. Za špatného počasí se schováme ve stodole. Můžeme se těšit na inspirativní zázemí, které nám zajistí lidičky ze spolku Zastávka Obořice, včetně vynikající vegetariánské kuchyně.
 
CENA:
Skládá se ze tří částí. Aby byla průhledná a proto, že ne každý třeba bude vyrábět buben, může být jeden buben pro rodinu atp...:
1) BUBEN
dle průměru 30 / 40 / 50 cm = 1300 / 1500 / 1700 korun (nezapomeňte prosím napsat do přihlášky)
2) lektorné
1000 dospělí, 500 děti od 5ti
3) zázemí + plná penze vegetariánská:
dospělí 800,-, děti od 3 let 400,- (pátek začíná večeří a neděle končí obědem)
strava vegetariánská, 5x denně, včetně domácích zákusků, pitný režim a kvalitní káva zajištěna. 
dospělí 800,-, děti od 3 let 400,- (pátek začíná večeří a neděle končí obědem)
strava vegetariánská, 5x denně, včetně domácích zákusků, pitný režim a kvalitní káva zajištěna. 
 
SPANÍ ve vlastním stanu.
K DISPOZICI zastřešená umývárna, venkovní suché WC, ženy - muži zvlášť.
Ubytování ve vlastním stanu. Možnost ubytování ve vytápěné chatce - je třeba předem rezervovat (vhodné pro rodinu s dětmi, max. 5 osob, příplatek + 500 Kč / chatka)
 
PŘIHLÁŠKY posílejte pomocí formuláře níže a to do 15. srpna, doplňte průměr bubnu, který si vyrobíte ( 30 / 40 / 50 cm). 

Přihlášení je platné až po zaplacení ZÁLOHY 1000 Kč za každý vyráběný buben na účet č. 263693662/0300 (je to příspěvek na materiál, který pro vás budeme připravovat). Záloha je do 20. srpna vratná, poté pouze přenosná. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a telefonní číslo.

 

CO NÁS ČEKÁ:

setkáme se v pátek v 16 hodin u lehké večeře
začátek výroby v 17 hodin - pracujeme, dokud bubny nebudou hotové
v sobotu dopoledne (si) budeme společně hrát a znít, po obědě nás čeká hudební relaxace, výroba nástrojů pro děti, vyrazíme na procházku za dřevem na paličku, budeme znít a hrát v přírodě, pozdravíme vodu, připravíme dřevo na potní chýši, do které se soumrakem vstoupíme
v neděli se budeme od rána připravovat na oživení bubnů, naladíme se sami na sebe, sladíme se ve skupině, slavnostně bubny oživíme
Rozloučíme se po obědě, kdy nás čeká VYKROČENÍ DO NOVÉHO ŽIVOTA - ŽIVOTA S BUBNEM
 
ÚČAST S DĚTMI PROSÍM DOMLOUVEJTE TELEFONICKY NA 606 728 504
 
S SEBOU: pracovní oblečení a ostré nůžky, nůž, igelit na podložení bubnu, čelovku, repelent, stan a další vybavení pro nocování venku, vlastní nástroj

Přihlášení na úplňkovou výrobu bubnů v Obořici 2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: