POBYT pro rodiče s dětmi v OBOŘICI

05.07.2017 12:00
 
Pojďte odstartovat léto společně s dětmi na nádherném statku manželů Bartákových v Obořici u Nasavrk, nedaleko Chrudimi.
Strava výborná, vegetariánská, převážně v biokvalitě, 5x denně, včetně domácích zákusků a pečiva, pitný režim včetně kávy, čaje ve várnici...
Spaní ve vlastním stanu
k dispozici zastřešená umývárna, venkovní suché WC, ženy - muži zvlášť
Program je zatím ve výstavbě, ale jisté je, že se vydáme na hudební cestu kolem světa. Budeme spolu v rytmu znít, hrát (si), zpívat, mlčet, relaxovat a naslouchat. Sobě, přírodě, matce Zemi, celému Vesmíru...
Zastavíme se u australských Aboriginců, černochů v Africe, indiánů v severní Americe, tibetských mnichů, ale třeba i na Valašsku.
Budeme tvořit, testovat hranice svých schopností, procházet se, koupat se, ležet, odpočívat, společně připravovat oheň a potom kolem něj tančit, povídat si, zpívat..
Budeme SPOLU.
No a v sobotu nás čeká úplňková potní chýše;)
 
Cenu doplníme, hned jak si ji odsouhlasíme;)
Pojďte odstartovat léto společně s dětmi na statku manželů Bartákových v Obořici u Nasavrk, nedaleko Chrudimi, na úpatí Železných hor. Vydáme se na hudební cestu kolem světa. Budeme spolu v rytmu znít, hrát (si), zpívat, mlčet, relaxovat a naslouchat. Sobě, přírodě, matce Zemi, celému Vesmíru...
Zastavíme se u australských Aboriginců, černochů v Africe, indiánů v severní Americe, tibetských mnichů, ale třeba i na Valašsku.
Budeme tvořit, testovat hranice svých schopností, procházet se, koupat se, ležet, odpočívat, společně připravovat oheň a potom kolem něj tančit, povídat si, zpívat...
Budeme SPOLU.
No a v sobotu nás čeká ÚPLŇKOVÁ POTNÍ CHÝŠE.
 
KDY: 5. - 9. 7. 2017 (od oběda do oběda)
KDE: na statku v Obořici Č. 2, nedaleko Chrudimi 13 km
 
PROVÁZET VÁS BUDOU:
Bety a Pavel Jasanští, muzikoterapeuti, hudebníci, výrobci hudebních nástrojů a ekostavitelé, s bohatými zkušenostmi s vedením dospěláckých, dětských i smíšených kolektivů.
O ZÁZEMÍ A O VÁS SE POSTARAJÍ:
Veronika a Mejla Bartákovi, majitelé usedlosti, aktivní příznivci waldorfské pedagogiky a dalších smysluplných činností. Ranní cvičení čchi-kung s Veronikou vás uvede do každého nového dne.
 
STRAVA výborná, vegetariánská, převážně v biokvalitě, 5x denně, včetně domácích zákusků a pečiva, pitný režim včetně kávy, čaje ve várnici...  Vaří Veronika B. & comp.
SPANÍ ve vlastním stanu.
K DISPOZICI zastřešená umývárna, venkovní suché WC, ženy - muži zvlášť.
 

PŘÍSPĚVEK:

Zázemí + jídlo:
dospělí: 1700 Kč 
děti: 800 Kč (kojené a nejedlíky domluvíme individuálně)
 
Program:
1500,- pro všechny
 

CELKEM TEDY:

DOSPĚLÍ: 3200,-

DĚTI: 2300,-

 

PŘIHLÁŠKY + ZÁLOHA: do 31. 5. 2017 prostřednictvím formuláře níže na webu, záloha 1000 Kč za každého účastníka na 263057367/0300. Do zprávy prosím uveďte "tábor obořice", jako v. s. své telefonní číslo. Záloha je po 31. 5. 2017 pouze přenosná.

 
 
 
 
 
 
S SEBOU: vybavení pro vás a Vaše děti dle Vašeho uvážení. Určitě ale nezapomeňte: čelovku, repelent, stan a další vybavení pro nocování venku, oblečení pro pohyb venku i za deštivého počasí, plavky, vlastní hudební nástroje - chcete-li.

 

AKCI POŘÁDÁME JAKO ZÁJMOVÉ SETKÁNÍ NAŠICH PŘÁTEL A JEJICH PŘÁTEL. KAŽDÝ NESE ZODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE A SVÉ DĚTI.

 

Přihlášení na TÁBOR pro rodiče s dětmi v OBOŘICI

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: