Muzikohrátky s prťátky, LITOMYŠL, podzim 2020

29.09.2020 09:00

Setkání s písničkami, říkankami, rytmem, pohybem, hudebními nástroji celého světa a muzikoterapeutickými technikami pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 2,5 roku.

KDE: CENTRUM SPONTANEA, Smetanovo nám. 77, Litomyšl

KDY: každé úterý 

Úvodní schůzka 29. září 9:00

září: 29. (pouze 9.00)
říjen: 6., 13., 20., 27.
listopad: 3., 10., (17. listopadu svátek, 24. listopadu dovolená)
prosinec: 1., 8., 15.

 

Počet dětí ve skupince je omezen, proto se prosím hlaste prostřednictvím formuláře níže. Děti se snažím do skupin řadit dle věku a dále dle Vašich možností. Začátky budou v 9 a 10 hodin. Na prvním setkání budeme všichni společně, trochu povídat a trochu zpívat. 

CENA: 1050 korun, platí se 7 lekcí dopředu, prosincové lekce se budou platit zvlášť (450 Kč). Mohu vystavit doklad pro pojišťovnu, absence je možné nahradit ve Vysokém Mýtě.

COVID, STORNO: V případě zhoršující se epidemiologické situace a vládních omezení bude kurz zrušen a odpovídající částka vrácena. Nebudu vracet peníze z důvodu absence na Vaší straně (nemoc atp.), hodiny nebudu nahrazovat.

PROVÁZÍ: Mgr. Alžběta Jasanská Melkusová 

muzikoterapeutka a garantovaná členka Muzikoterpeutické asociace ČR s desetiletou zkušeností v práci s hudbou a dětskými kolektivy

 

Prožitková setkání zarámovaná hudbou v bezpečném prostředí slouží k upevňování vztahu maminek a dětí. Podpoří maminky k využívání zpěvu a hudby při každodenních hrách a činnostech s dětmi, nabídnou nové možnosti ke společnému trávení času. Dětem poslouží k podpoře zdravého a přirozeného vývoje, rozvoji emoční inteligence, psychomotorického vývoje, sluchové orientace, neverbální komunikace... Společné zážitky jsou důležité pro spokojený vývoj dětí, hudba přispívá hlubokému ukládání zážitů v paměti.

Výzkumy znovu a znovu potvrzují, jak je důležitý zpěv mámy vlastnímu dítěti. A znovu a znovu potvrzují, co všechno takovéto intimní zpívání podporuje. A jiné výzkumy ukazují, že 80% matek dětem nezpívá. Pojďte do toho!

Přihlášení na Muzikohrátky s prťátky, Litomyšl, podzim 2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje, budou využity výhradně pro komunikaci s Vámi v souvislosti s daným kurzem: