INTEGRAČNÍ HUDEBNÍ DIVOČENÍ S VÝROBOU ŠAMANSKÉHO BUBNU

26.07.2013 18:00

KDY: 26.–28. července 2013
KDE: dům keramičky Zuzky Strakové, Lhota Rapotina 24 (u Boskovic)
CENA: 800 korun, děti a "jinak vnímající" polovic
šamanský buben 1000 korun
Milí přátelé, zveme vás na hudebně-hliněné setkání spojené s výrobou šamanských bubnů do Lhoty Rapotiny u Boskovic. Zázemí najdeme na dvoře domu keramičky Zuzky Strakové (www.fler.cz/zu-strakova). Letos potřetí pořádáme "integrační" víkend, na kterém se hudebně - ale i jinak - spojí to, co si vzájemně umí dát běžní dospěláci, děti a různě "znevýhodnění" lidé a děti. Letos si navíc společné znění zpestříme hliněným tvořením! Hlavním cílem tedy je setkat se v příjemném prostředí, společně něco vytvářet a vzájemně se učit něco nového. Věříme, že to, co tu zažijeme, bude za hranicemi toho, co si každý z nás dovedeme představit.
CO NÁS ČEKÁ: příjezd v pátek nebo v sobotu dopoledne, do 9 hodin
V PÁTEK si budou moci zájemci od 18 hodin vyrobit šamanský buben (průměr 40 cm, cena 1000 Kč).
V SOBOTU se budeme věnovat hře na tělo, muzikoterapeutickým hříčkám, hře na koncovku a bubny djembe, výletu do přírody – samozřejmě s koncovkou, dopřejeme vám relaxaci a den uzavřeme společným muzicírováním a bubnováním u večerního ohně.
NEDĚLNÍ DOPOLEDNE budeme věnovat rituálu zasvěcení vyrobených bubnů, společnému muzicírování a loučení, odjezd po obědě. Je možné přijet i pouze na sobotu. Za špatného počasí se schováme pod střechu přístěnku.

UBYTOVÁNÍ: Počítejte s pobytem venku. Nocování pod širákem na dvoře nebo pod přístěnkem.

STRAVA: K dispozici je studená pitná voda. Jídlo bude společné, vegetariánské, uvaříme si společně z toho, co kdo přiveze. Pokud opékáte buřty, vezměte si je s sebou.

PŘIHLÁŠKY: Co nejdříve na: t.p@seznam.cz nebo na tel 606 728 504.
Závaznost svého přihlášení prosím stvrďte zasláním zálohy 400 korun (pro ty, co chtějí buben 900 korun) do 20. července 2013 na účet: 2872172001/5500.

TĚŠÍME SE NA VÁS! MUZIKOTERAPEUTI BETY A PAVEL JASANŠTÍ, ZEMĚZNĚNÍ
VÍCE O NÁS A O TOM, CO DĚLÁME, NA: ZEMEZNENI.WEBNODE.CZ