Integrační hudební divočení na louce

03.08.2012 17:00

 

KDY: 3.–5. srpna 2012
KDE: Brdo u Luže, Východní Čechy, louka u Jasanských
CENA: 400 Kč, děti a postižení polovic
 
Milí přítelé, zveme vás na netradiční hudebně-muzikoterapeutické setkání k nám do Brda. Rozhodli jsme se uspořádat „integrační“ víkend, na kterém se hudebně ale i jinak spojí to, co si vzájemně umí dát běžní dospěláci, děti a různě postižení lidé a děti. Hlavním cílem tedy je setkat se v přírodě, vzájemně se učit něco nového, a společně něco vytvářet. Věříme, že to, co tu zažijeme, bude za hranicemi toho, co si každý z nás dovedeme představit.
 
CO NÁS ČEKÁ: příjezd v pátek v podvečer nebo v sobotu dopoledne, do 10.00
V PÁTEK si budou moci zájemci u večernho ohně (od 18.00) vyrobit šamanský buben (průměr 40 cm, cena 1000 Kč), V SOBOTU se budeme věnovat zejména muzikoterapeutickým hříčkám a hře na koncovku (bude to takový odlehčený workshop) a výletu do přírody – samozřejmě s koncovkou, dopřejeme vám relaxaci a den uzavřeme bubnováním u večerního ohně. NEDĚLNÍ DOPOLEDNE budeme věnovat rituálu zasvěcení vyrobených bubnů, společnému muzicírování a loučení, odjezd po obědě. Je možné přijet i pouze na sobotu. Za špatného počasí se schováme pod střechu stavby.
 
UBYTOVÁNÍ: Počítejte s pobytem v přírodě. Ubytování ve vlastním stanu, k dispozici je i tee-pee, možné je spát pod zakrytým širákem (na zastřešené stavbě).
 
STRAVA: K dispozici je studená pitná voda. Jídlo bude společné, vegetariánské, uvaříme si z toho, co kdo přiveze a co dá zahrádka. Pro soukromé experimenty vám bude naše kuchyně k dispozici. Pokud opékáte buřty, vezměte si je s sebou.
 
PŘIHLÁŠKY prosím co nejdříve na: t.p@seznam.cz nebo na tel 606 728 504
Počítejte prosím s tím, že tu máme svažitý a členitý terén. Účast lidí s tělesným postižením je proto lépe konzultovat.
 
VÍCE O KONCOVKÁCH NA STRÁNKÁCH NAŠEHO KAMARÁDA MARKA GONDY: https://www.fujarka.cz
KONCOVKA VČETNĚ UKÁZKY JEJÍ VÝROBY ZDE, písnička od souboru BEZOBRATŘI
 
TĚŠÍME SE NA VÁS!
BETY A PAVEL JASANŠTÍ